معرفی وب سایت

داروخانه آنلاین فارمافوری

دکتر داود آتش‌بیک در سال ۱۳۹۲ از دانشکده داروسازی مشهد با مدرک دکترای داروسازی فارغ التحصیل شد. او بعد از به ثمر رساندن چندین پروژه تحقیقاتی (که نتایج ان‌ها در نشریه معتبر آمریکاییPharmaceutical Biology منتشر شده است) به عنوان موسس داروخانه شروع به کار کرد و توانست در مدتی کوتاه به عنوان یکی از داروخانه‌های مطرح و پیشرو در زمینه ارائه داروهای کمیاب و نایاب و ساخت داروهای ترکیبی با کیفیت شناخته شود.

داروخانه دکتر آتش‌بیک توانست بعد از اخذ مجوز‌های لازم از سازمان غذا و دارو و سازمان صنعت و معدن و اخذ نماد اعتماد الکترونیک داروخانه آن‌لاین فارمافوری را راه‌اندازی کند.

ما معتقدیم مدت زمانی که شخص برای انتخاب محصول در داروخانه صرف می‌کند بسیار کوتاه است و ممکن است این عجله و سرعت باعث انتخاب نامناسب گردد. همچنین با توجه به شیوع بیماری کرونا، ماندن طولانی مدت در محیط‌های بسته چندان توصیه نمی‌شود. ولی خرید آنلاین امکان مقایسه‌ی قیمت و کیفیت محصولات را محیا می‌کند  و شخص می‌تواند مدت زمانی طولانی از مشاوره‌های آنلاین استفاده کند و بعد سر فرصت و بدور از عجله بهترین را انتخاب کند بدون آن‌که لازم باشد مدتی طولانی را در محیط بسته‌ی داروخانه یا فروشگاه بهداشتی سپری کند. فارمافوری تلاش می‌کند تا با استفاده از مشاورین و متخصصین مجرب، بهترین پیشنهادات را به مشتریان خود ارائه کند و مراجعینش را در میان انبوه محصولات داروخانه تنها نگذارد. تا هرکسی بتواند بسته به نیازهای سنی، جنسیتی، فیزیکی و … خود محصول مناسب خود را تهیه کند. همچنین با ترجمه به روزترین مقالات علمی دنیا، مخاطبانش را با تازه‌ترین دست‌آوردهای علمی، پزشکی و دارویی دنیا آشنا کند.

مجوز داروخانه فارمافوری