نمایش 1–12 از 1664 نتیجه

منوی جانبی
نمایش 9 24 36

آمپول خوراکی رویال ژلی بایوتن چوا فارم حاوی ۱۰ ویال

۳۱۶,۰۰۰ تومان
آمپول خوراکی رویال ژلی بایوتن تحت لیساس شرکت چوا فارم کره جنوبی ست. این محصول، علاوه بر رویال ژلی، حاوی عسل و گرده گل و جوانه گندم است.

آمپول خوراکی ویتامین B12 گردا ۱۰۰۰میکروگرم/۴میلی لیتر ۶ عددی

۴۵,۰۰۰ تومان
آمپول خوراکی ویتامین B12 گردا در درمان كم خوني مصرف مي شود. همچنین توسط پزشک به دنبال علائمی مثل کم خونی و بی حالی و خستگی ممکن است تجویز شود.

آمینو نیترو ۲۲۲۲ ادوای ۳۲۵ عددی

۳۰۰,۰۰۰ تومان
آمینو نیترو 2222 ادوای موجب افزایش حجم عضلانی و سبب جلوگیری از تحلیل عضلانی و کاتابولیسم می گردد و توان استقامت بدن را بالا می برد.

آیرون پلاس فیشر فلکسان ۶۰ عددی

۶۸,۰۰۰ تومان
قرص آیرون پلاس فیشر فلکسان حاوی آهن، ویتامین c، فولیک اسید، ویتامین ب 12 و ب 6 بوده و به تامین آهن مورد نیاز بدن می‌پردازد.

اسپری آب اون مناسب انواع پوست ۱۵۰ میلی لیتری

۸۷,۰۰۰ تومان
اسپری آب اون مناسب انواع پوست تسکین دهنده پوست در برابر عواملی همچون، آفتاب سوختگی، بعد از ورزش، اپیلاسیون، عمل جراحی، بعد از پاکسازی پوست و اصلاح می باشد.

اسپری آب اون مناسب انواع پوست ۵۰ میلی لیتری

۳۹,۰۰۰ تومان
اسپری آب اون مناسب انواع پوست تسکین دهنده پوست در برابر عواملی همچون، آفتاب سوختگی، بعد از ورزش، اپیلاسیون، عمل جراحی، بعد از پاکسازی پوست و اصلاح می باشد.

اسپری بازسازی کننده پوست آسیب دیده سیلکر ۱۲۰ میلی لیتری

۱۲۲,۲۰۰ تومان
اسپری بازسازی کننده پوست آسیب دیده سیلکر دارای خاصیت مرطوب کنندگی عمیق، بازسازی پوست و تولید کلاژن نوع 1 توسط سیلیکون می باشد.

اسپری بدن زنانه مای مدل فاکسی ۲۰۰ میلی لیتری

۳۳,۰۰۰ تومان
اسپری بدن زنانه مای مدل فاکسی رایحه ای طراوت بخش و تازه دارد. این اسپری مناسب استفاده روزانه بوده و دارای ماندگاری بالا تا 24 ساعت است.

اسپری بینی اکتوئین بتادین موندی فارما سینوس و آلرژی

۱۹۹,۰۰۰ تومان۴۱۱,۰۰۰ تومان
اسپری بینی اکتوئین بتادین موندی فارما حاوی اکتوئین و نمک دریایی است. قطره چشمی بتادین نیز حاوی دو درصد اکتوئین است. اکتوئین میتواند یک غشا محافظتی در اطراف سلولها ایجاد کند. در نتیجه از بدن در برابر آسیبهای ویروسها، باکتریها و عوامل حساسیت را حفاظت میکند.

اسپری بینی سینول

۲۴,۵۰۰ تومان
اسپری بینی سینول یک داروی هومئوپاتیک است که حاوی فلفل، اکالیپتوس، رزماری و آلوئه ورا بوده و هر میلی لیتر آن حاوی 25/0 میلی گرم 8و1- سینئول میباشد.

اسپری بینی کلداماریس پرو سیگامافارم (پروفیلاکتیک)

۱۹۸,۵۰۰ تومان
اسپری بینی کلداماریس پرو با مرطوب نگه داشتن آن مخاط بینی سد دفاعی بدن را در برابر ویروسها فعال نگاه می دارد و مانع از نفوذ ویروسها میشود.

اسپری بینی کلداماریس فلو (پلاس) سیگمافارم ۲۰ میلی لیتری

۱۹۸,۰۰۰ تومان
اسپری بینی کلداماریس فلو ‌سیگمافارم جهت جلوگیری از سرماخوردگی و سایر عفونت‌های ویروسی مجاری تنفسی مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین از انتشار و تکثیر ویروس‌ها جلوگیری و رطوبت طبیعی بینی را تأمین می‌کند.