نمایش 1–12 از 1860 نتیجه

منوی جانبی
نمایش 9 24 36

آبنبات سرد مکیدنی ناتسور

۱۱,۰۰۰ تومان۲۸,۰۰۰ تومان
آبنبات سرد مکیدنی ناتسور خنک کننده مجرای تنفسی است و به خوشبو کردن دهان نیز کمک می‌کند. در این محصول اکالیپتوس و ویتامین سی وجود دارد.

آدامس ترک سیگار نیکلایف

۱۲۰,۰۰۰ تومان
آدامس ترک سیگار نیکلایف مدل نیکوتین ۲ میلی گرم برای کمک به شما به ترک سیگار ارائه می‌شود. نیکوتین از طریق دهان جذب شده و جایگزین نیکوتین سیگار می‌شود

آفتین ژل| درمان قطعی آفت

۳۸,۵۰۰ تومان
آفتین ژل| درمان قطعی آفت محصولی کاملا گیاهی با عصاره ریشه گیاهی شیرین بیان است که در کمترین زمان به درمان و بهبود آفت دهان می‌پردازد.

آمپول خوراکی رویال ژلی بایوتن چوا فارم حاوی ۱۰ ویال

۴۴۵,۰۰۰ تومان
آمپول خوراکی رویال ژلی بایوتن تحت لیساس شرکت چوا فارم کره جنوبی ست. این محصول، علاوه بر رویال ژلی، حاوی عسل و گرده گل و جوانه گندم است.

آمپول خوراکی ویتامین B12 گردا ۱۰۰۰میکروگرم/۴میلی لیتر ۶ عددی

۴۵,۰۰۰ تومان
آمپول خوراکی ویتامین B12 گردا در درمان كم خوني مصرف مي شود. همچنین توسط پزشک به دنبال علائمی مثل کم خونی و بی حالی و خستگی ممکن است تجویز شود.

آیرون پلاس فیشر فلکسان ۶۰ عددی

۶۸,۰۰۰ تومان
قرص آیرون پلاس فیشر فلکسان حاوی آهن، ویتامین c، فولیک اسید، ویتامین ب 12 و ب 6 بوده و به تامین آهن مورد نیاز بدن می‌پردازد.

اسپری آب اون مناسب انواع پوست ۱۵۰ میلی لیتری

۸۷,۰۰۰ تومان
اسپری آب اون مناسب انواع پوست تسکین دهنده پوست در برابر عواملی همچون، آفتاب سوختگی، بعد از ورزش، اپیلاسیون، عمل جراحی، بعد از پاکسازی پوست و اصلاح می باشد.

اسپری آب اون مناسب انواع پوست ۵۰ میلی لیتری

۳۹,۰۰۰ تومان
اسپری آب اون مناسب انواع پوست تسکین دهنده پوست در برابر عواملی همچون، آفتاب سوختگی، بعد از ورزش، اپیلاسیون، عمل جراحی، بعد از پاکسازی پوست و اصلاح می باشد.

اسپری بازسازی کننده پوست آسیب دیده سیلکر ۱۲۰ میلی لیتری

۱۲۲,۲۰۰ تومان
اسپری بازسازی کننده پوست آسیب دیده سیلکر دارای خاصیت مرطوب کنندگی عمیق، بازسازی پوست و تولید کلاژن نوع 1 توسط سیلیکون می باشد.

اسپری بینی اکتوئین بتادین موندی فارما سینوس و آلرژی

۱۹۹,۰۰۰ تومان۴۱۱,۰۰۰ تومان
اسپری بینی اکتوئین بتادین موندی فارما حاوی اکتوئین و نمک دریایی است. قطره چشمی بتادین نیز حاوی دو درصد اکتوئین است. اکتوئین میتواند یک غشا محافظتی در اطراف سلولها ایجاد کند. در نتیجه از بدن در برابر آسیبهای ویروسها، باکتریها و عوامل حساسیت را حفاظت میکند.

اسپری بینی سینول

۲۴,۵۰۰ تومان
اسپری بینی سینول یک داروی هومئوپاتیک است که حاوی فلفل، اکالیپتوس، رزماری و آلوئه ورا بوده و هر میلی لیتر آن حاوی 25/0 میلی گرم 8و1- سینئول میباشد.

اسپری بینی کلداماریس پرو سیگامافارم (پروفیلاکتیک)

۲۴۰,۰۰۰ تومان
اسپری بینی کلداماریس پرو با مرطوب نگه داشتن آن مخاط بینی سد دفاعی بدن را در برابر ویروسها فعال نگاه می دارد و مانع از نفوذ ویروسها میشود.