جشنواره تخفیف های ویژه

پودر گین فست یونیورسال ۲۳۰۰ گرم

قیمت اصلی ۱,۶۵۴,۵۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان است.
مناسب برای افزایش وزن و حجم عضلات است؛ این محصول با دیگر انواع بازار تفاوت‌های مهمی دارد که می‌توان به داشتن انواع و اقسام ویتامین‌ها، مواد معدنی، آمینو اسیدها و عصاره‌های گیاهی موجود در آن اشاره کرد.

پودر کراتین مونوهیدرات یونیورسال ۳۰۰ گرم

قیمت اصلی ۱,۶۴۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان است.
محصولی مناسب جهت افزایش توان تمرینی و وزن کلی بدن است. این محصول یکی از مرغوب‌ترین کراتین‌های بازار بوده و کیفیت بالایی دارد.

پودر دلیشس وی کیو ان تی ۲۲۰۰ گرم

قیمت اصلی ۳,۸۷۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳,۴۱۵,۰۰۰ تومان است.
پودر دلیشس وی کیو ان تی ۲۲۰۰ گرم حاوی انواع پروتئین ایزوله و هیدرولیز شده بوده و با تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز بدن حفظ و سلامت عضلات را به دنبال دارد.

پودر بست گلوتامین بی پی آی اسپورت ۴۰۰ گرم

قیمت اصلی ۹۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۵۰,۰۰۰ تومان است.
پودر بست گلوتامین بی پی آی اسپورت باعث افزایش سنتز پروتئین در عضلات و رشد عضلات خواهد شد. این اسید آمینه توسط بسیاری از ورزشکاران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پودر پروتئین وی اچ دی بی پی آی اسپورت

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
پودر پروتئین وی اچ دی بی پی آی اسپورت حاوی ۲۵ گرم پروتئین در هر اسکوپ ۳۷ گرمی , ایده‌آل برای افزایش عضلات بدن ورزشکاران و تامین پروتئین مورد نیاز بدن است

پودر پروتئین وی گلد دوبیس ۲۲۷۰ گرم

قیمت اصلی ۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۲۰۸,۰۰۰ تومان است.
پودر پروتئین وی گلد دوبیس کربوهیدرات پایین در نگهداری حجم عضلات ج و جلوگیری از ضعف در سنین پیری موثر و حاوی آمینواسیدهای لازم و ویتامین‌های ضروری میباشد

ژل کرم لایه بردار دوتینی مدل AHA 10%

قیمت اصلی ۳۲۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۹۹,۰۰۰ تومان است.
ژل کرم لایه بردار دوتینی مدل AHA 10% حاوی الاستین و کلاژن دو ماده موثر در جوان نگه داشتن پوست و همچنین افزایش حالت ارتجاعی و کشسانی پوست نقش بسزایی دارد

اسپری ثبیت کننده آرایش ژنوبایوتیک

قیمت اصلی ۱۸۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۷۰,۰۰۰ تومان است.
اسپری ثبیت کننده آرایش ژنوبایوتیک کمک می‌کند آرایش شما مثل همان ساعت اول ثابت باقی بماند. با این محصول آرایش‌تان جلوه‌ایی بهتر و تازه‌تر به پوستتان دهید.

کرم دور چشم ضدچروک عمیق لافارر مناسب افراد بالای ۴۰ سال

قیمت اصلی ۵۰۸,۹۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۶۸,۰۰۰ تومان است.
کرم دور چشم ضدچروک عمیق لافارر مناسب افراد بالای ۴۰ سال محصولی برای حفظ زیبایی پوست و در پر کردن چروک‌های عمی و آبرسانی به این ناحیه نقش به سزایی دارد.