جشنواره تخفیف های ویژه

کپسول لاکتوزینک ضدجوش و افزایش سلامت پوست ۳۰ عدد

۱۸۵,۰۰۰ تومان
کپسول لاکتوزینک ترکیبی از مخلوط ویتامین ها، لاکتوفرین، روی، بتاکاروتن و عصاره های گیاهی است و جهت کمک به سلامت و

قرص اولترا ویتامین سی ویتابیوتیکس ۶۰ عددی

۱۳۹,۰۰۰ تومان
قرص اولترا ویتامین سی حاوی مقدار کافی ویتامین C در کنار سیتروس بیوفلاونوئیدهاست. سیتروس بیوفلاونوئید خواص ویتامین C را افزایش می دهد.

کپسول آهن زیفمین بهشاد دارو ۳۰ عددی

۲۹,۰۰۰ تومان
کپسول آهن زیفمین مکملی کامل از مواد معدنی و ویتامین‌ها جهت پیشگیری و درمان کم خونی شدید در بانوان و آقایان با کمترین عوارض گوارشی است.

قرص ماکسی کر ایکس گلدن لایف ۳۰ عددی

۴۸,۹۰۰ تومان
قرص ماکسی کر ایکس حاوی ویتامین سی و زینک است که سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و بدن را در برابر انواع بیماری ها مقاوم می کند.

کپسول برنزه کننده هلیو برنز درمکس ۶۰ عددی

۴۲,۰۰۰ تومان
کپسول برنزه کننده هلیو برنز درمکس ضن محافظت از پوست در سریع تر برنزه شدن پوست و ماندگاری برنزه شدگی توسط نور خورشید تاثیر بسزایی دارد.

کپسول سولاریس درمکس محافظت در برابر آفتاب

۹۰,۰۰۰ تومان
کپسول سولاریس درمکس محافظت دربرابر آفتاب از پوست و چشم‌ها را بر عهده دارد. و توسط ترکیب منحصر به فرد خود خاصیت آنتی اکسیدانی دارد.

کپسول امگا اچ ۳ مولتی ویتامین ویتابیوتیک ۳۰ عددی

۱۴۳,۵۰۰ تومان
کپسول امگا اچ ۳یک منبع متعادل از مواد مغذی و ضروری را فراهم می کند که امروزه در رژیم غذایی بسیاری از افراد به مقدار کافی وجود ندارد

شربت آلرگارد نیاک ضد کرونا و تقویت کننده سیستم ایمنی

۸۵,۰۰۰ تومان
شربت آلرگارد نیاک فرآورده ای متشکل از عصاره گیاهانی ست که در پزشکی مدرن اثرات ضد ویروسی و ضد التهابی آن ها به اثبات رسیده است. بنابراین در کنترل بیماری کرونا، به عنوان یک مکمل همراه، می تواند موثر باشد.

کاندوم کدکس ۰.۰۳ کلاسیک بسیار نازک ۱۲ عددی

۳۰,۰۰۰ تومان
کاندوم کدکس ۰.۰۳ کلاسیک نازکترین کاندوم لاتکس جهان و نسل نو کاندوم های نازک است که ضمن انتقال حس گرما، ایمنی بالایی دارد.