پوست و زیبایی

آرایش چشم برای جوان تر بنظر رسیدن : یک توصیه از آرایشگر ادل

آرایش چشم برای جوان تر بنظر رسیدن

اختصاصی فارمافوری: تا بحال شده است که پس از آرایش به خودتان نگاه کرده باشید و بگویید این آن چیزی نیست که من میخواستم؟ همه ی ما خانم ها این موضوع را تجربه کرده ایم. آماده سازی ناقص پوست، کرم پودر زدن اشتباه و یا استفاده از پودر به شیوه ای نادرست، می تواند سن شما را بیشتر از سن واقعی نشان دهد. زیرا باعث افزایش چین و چروک دور چشم و ایجاد حفره روی پوست می شود. آرایش چشم برای جوان تر بنظر رسیدن نیاز به دانستن چند نکته دارد.

آرایش چشم برای جوان تر بنظر رسیدن : یک توصیه از آرایشگر ادل

در این خصوص از مایکل اشتون، آرایشگر مخصوص ادل، خواننده مشهور سوال کردیم. او از اشتباهات رایج ما در آرایش چشم گفت.

به گفته وی، دقیقا مثل سایر اجزای صورت که پیش از شروع آرایش کردن، نیازمند آماده سازی هستند، برای داشتن یک آرایش بی نقص بر روی چشم، پیش از استفاده از رنگ و سایه، باید آن را آماده کنید.

استفاده از پرایمر سایه چشم بر روی پلک ها ظاهری مناسب به آن می دهد. رنگ آن را بهتر نشان می دهد. همچنین از ایجاد خط و چین بر روی آن، جلوگیری می کند. پرایمر نارگیل بافت نرمی دارد. و سرشار از مواد مرطوب کننده است. ناحیه چشم را هموار و پر می کند. البته آقای اشتون توصیه می کند، پیش از اعمال پایه آرایش، پرایمر را زیر چشم ها نیز بزنید. تا چین و چروک آنها اصلا به چشم نیاید.

وقتی صحبت از آرایش صورت برای از بین بردن پیری پوست می شود، باید توجه داشت که “هرچه کمتر، بهتر”. گذاشتن مژه های پر و زیبا، و پس از آن استفاده از مداد چشم طبیعی که نرم و براق بوده و مثل مداد شمعی بر روی پوست رنگ دهد، بدون نیاز به رنگ و سایه، به تنهایی جذاب خواهد بود.

اگر می خواهید ظاهر چشم خود را پررنگ تر کنید، و می خواهید پیری آن را از بین ببرید، باید مطمئن شوید که در زمان استفاده از کرم پودر، آن را به آرامی روی پوست فشار می دهید.

این متن توسط تحریریه فارمافوری با استفاده از منابع متعدد تهیه و تالیف شده است. بازنشر آن تنها با ذکر منبع مجاز است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *