بهترین مکمل ها

برند گرین نیچر | GreenNature

برند گرین نیچر | GreenNature  به  اهمیت آگاهی و شناخت از بدن خودمان تاکید دارد، زیرا در اهداف پزشکی فرد محور، آگاهی از سلامت خود بزرگترین کمک را به ما می کند.

به روز بودن و بهره گیری از نتایج تحقیقات جدید دنیا، باعث شده محصولات گرین نیچر به عنوان پیشرفته ترین فرآورده های دارویی شناخته شوند.

 


داروهای گیاهی برند گرین نیچر | GreenNature

داروهای گیاهی Green Nature پس از طی کردن آزمایش‌های کلینیکال و بالینی در حوزه‌های درمانی اختصاصی خود دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی استرالیا (TGA) برای اندیکاسیون‌های درمانی می‌باشد، TGA معتبرترین نشان سلامت محصولات دارویی در جهان می‌باشد. زمینه فعالیت شرکت دایاژن در حوزه واردات، تولید، بازاریابی و توسعه محصولات گیاهی و مکمل‌های غذایی است . استفاده از درمان‌های طبیعی به عنوان بی آسیب ترین درمان، امروزه مورد توجه بسیاری در کشورهای جهان اول قرار گرفته و نگرشی کلان و بنیادین نسبت به سلامت انسان و پیشگیری از بیماری‌ها است.

تاریخچه برند گرین نیچر | GreenNature

انستیتو تحقیقاتی مک بابن در سال ۲۰۱۱، به عنوان نخستین شرکت از نسل جدید فعالین حوزه ی سلامت و داروسازی تاسیس شد و با تغییر کلیشه های موجود در زمینه ی درمان، سعی در ارائه ی تعریف جدیدی از خدمات حوزه ی سلامت داشت.

در این مسیر، با توجه ویژه به اهمیت محصولات طبیعی و کمک گرفتن از آنها برای درمان بیماری ها، نام گرین نیچر (greennature) بوجود آمد تا محصولات با بالاترین کیفیت روز را از دل طبیعت استرالیا، برای سلامت مردم ، به سراسر دنیا برساند. گرین نیچر به دنبال آشنایی بیشتر ما با طبیعت، قدرت آن برای درمان و ایجاد ارتباط بین نیازهای روزمره ی ما در حوزه ی سلامت، با آن می باشد.

در این مسیر بهره گیری از تکنولوژی های به روز و نوین، مثل nano-encapsulation و انجام تحقیقات مستمر در واحدهای تحقیق و توسعه در کنار کارآزمایی های بالینی معتبر، باعث شده که محصولات گرین نیچر به عنوان قوی ترین، و در عین حال ایمن ترین فرآورده های طبیعی در حیطه ی درمان شناخته شوند.

امروزه واحد های فعال در گرین نیچر شامل مجموعه های زیر می شوند:

شوگر متابالانس | suger meta balance

شوگر متابالانس برای افرادی که دچار اشتهای کاذب و قند و چربی بالا هستند مناسب می باشد. داروی شوگر متابالانس با تاثیر بر سوخت و ساز بافت چربی و افزایش میزان آن، باعث می شود که از حجم آن کاسته شود و همچنین با تبدیل چربی ها به انرژی، سوخت مورد نیاز سلول ها را تامین می کند. شوگرمتابالانس با افزایش حساسیت به انسولین، برای تنظیم قند خون بیماران دیابتی و پیش دیابتی مناسب می باشد و می تواند به عنوان یک داروی موثر برای تسریع روند بهبودی آن ها مورد استفاده قرار بگیرد.

مشاهده قیمت و ثبت محصول کیلیک کنید

دیپ لانگ ساپورت | Deep Lung Support

 

کپسول دیپ لانگ ساپورت با اثر گذاری قوی بر عفونت های ریوی باعث از بین رفتن فوری علائم و میکروب های عامل آن می شود. دیپ لانگ ساپورت همچنین برای سم زدایی ریه، به خصوص در افراد سیگاری یا ساکن شهرهای آلوده کاربرد دارد و باعث کمک به بهبود مشکلات تنفسی میشود. افراد مبتلا به آسم و یا COPD هم می توانند برای کمک به تسریع رونددرمان بیماری شان از این دارو استفاده کنند.

کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر |deep lung support

 

ویژگی ها
– سیستم ایمنی، سلامت ریه
– بهبود عفونت های ویروسی و باکتریایی ریه
– بهبود نفس تنگی و علائم آسم

– کمک به درمان اختلالات ریوی

 

مشاهده قیمت و ثبت محصول کیلیک کنید

 


لیبیدو بوستر | Libido Booster

 

داروی لیبیدو بوستر با تاثیر برتنظیم هورمون های جنسی و کمک به منظم شدن ترشح آن ها، باعث بهبود میل جنسی در هر دو جنس مرد وزن می گردد. لیبیدو از سوی دیگر با کمک به بهبود فعالیت ماهیچه و رفع خ

قرص لیبیدو بوستر

ستگی آن ها، باعث بهبود عملکرد جنسی میگردد.

ویژگی ها
– بهبود عملکرد جنسی
– فزایش میل جنسی
– بهبود اختلالات جنسی در هر دو جنس
– بهبود علایم ناشی از یائسگی از جمله؛
– بی نظمی جنسی، خستگی، اضطراب خفیف، سردرد، فرکانس ادرار و درد در زانو و/یا کمر

 

مشاهده قیمت و ثبت محصول کیلیک کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *