پوست و زیبایی

بهترین رنگ مو برای جوان تر به نظر رسیدن چیست؟

بهترین رنگ مو برای

اختصاصی فارمافوری: بعضی از رنگ موها (مثل رنگ عکس این یادداشت) بقدری بی نقص و زیبا هستند که گاهی با خود فکر می کنیم آیا واقعا کار دست و هنر آرایشگر است؟ یا کیفیت رنگ بالاست؟

پاسخ هیچکدام است. البته که هنر آرایشگر و کیفیت رنگ هم مهم است. ولی جذابیت در تکنیکی ست که به کار گرفته شده. بنابراین این پرسش که بهترین رنگ مو برای جوان و زیباتر به نظر رسیدن چیست، اساسا پرسش اشتباه یست. چرا که برای زیبا و جوان به نظر رسیدن، باید از تکنیک و روش مناسبی استفاده کرد. به این روش، کالر ملتینگ یا پخش رنگ می گویند. که با بالیاژ و آمبره متفاوت است. رنگ همچون آبشاری کوچک و بدون کوچکترین ایراد، از ریشه تا انتهای مو را در بر می گیرد. بدون هیچگونه اثری از مرزبندی، دامنه ای از رنگ ها را ایجاد می کند. این کار از نظر فنی شکلی از هایلایت است. اما به آن هایلایت نمی گویند. در اینجا از سایه برای آمیخته شدن رنگ ها و نه به چشم آمدن و جدا کردن آن استفاده می شود.

کالر ملتینگ به چه کسانی پیشنهاد می شود

آرایشگران حرفه ای این مدل رنگ را برای فصول سرد پیشنهاد می کنند. آن ها عنوان می کنند که اکثر مشتریان آنها، در فصل تابستان موهای خود را روشن تر می کنند. مشتریان اغلب در فصل های سرد دوست دارند موهایشان مرتب بنظر برسد. در عین حال، ظاهری روشن هم داشته باشد. کالر ملتینگ روشی است که در این حالت توصیه می شود.

در این روش برخلاف روش آمبره، هر ترکیب رنگ مد نظر، به صورتی جذاب و بدون به چشم آمدن مرزبندی، بر روی مو کار می شود.

بهترین رنگ مو برای جوان تر به نظر رسیدن

کالر ملتینگ برای انواع رنگ ها، از قهوه ای سیر، تا بلوند و قرمز تا رنگین کمانی، کاربرد دارد. معمولا آرایشگرها همه مو را بالیاژ می کنند. سپس از بین رنگ ریشه ی مو و بالیاژ، رنگی را انتخاب کرده تا این دو ترکیب را  پیوند دهد. این روش برای فصول پاییز و زمستان مناسب است و با انجام این روش، شما جوانتر و شاداب تر به نظر خواهید رسید.

 

این متن توسط تحریریه فارمافوری با استفاده از منابع متعدد تهیه و تالیف شده است. بازنشر آن تنها با ذکر منبع مجاز است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *