سبک زندگی

خاندان سلطنتی انگلستان چگونه خود را آرایش می کنند؟

خاندان سلطنتی انگلستان

اختصاصی فارمافوری: اعضای خاندان سلطنتی انگلستان می بایست قبل از ازدواج کارهای زیادی انجام دهند. اول از همه باید تمام قواعد عجیب و غریب خانواده را یاد گرفته و از آنها تبعیت کنند. اگر زن باشید به عنوان یک زن در خاندان سلطنتی در زمینه آرایش می بایست از قواعد بسیار مهمی پیروی کنید.

ما در اینجا به شرایط عجیب و غریب خاندان سلطنتی، از لباس و مو تا رنگ ناخن، اشاره می کنیم. این موارد مورد تایید ملکه نیز هستند.

خاندان سلطنتی انگلستان و قواعد عجیبشان

 1. سشوار کردن و حالت دادن به مو یک امر ضروری است

همه متوجه شده اند که کیت میدلستون در زمینه سشوار کردن و حالت دادن موهای خود، آن هم چندین بار در هفته، با قوانین خاندان سلطنتی آشنا است. و اکنون، مگان مارکل هم باید مانند او شود. (به خاطر همین است که موهای او در عکس های مراسم نامزدی این چنین فوق العاده اند.)

 

 1. آرایش طبیعی

در همین حال که زنان و بخصوص ملکه در خاندان سلطنتی دوست دارند لباس های روشن بپوشند، هیچ وقت نمی بینید که در آرایش خود از رنگ های روشن استفاده کنند. وقتی که صحبت از سایه چشم، رژ گونه و حتی رژ لب می شود، زنان حاضر در خاندان سلطنتی باید کاری کنند که آرایش آنها طبیعی و معتدل به نظر برسد.

 

 1. موها باید همیشه ظاهری مرتب داشته باشد، حتی زمانی که دم اسبی بسته شده باشد

مدل موی دم اسبی سبکی قابل قبول در خاندان سلطنتی است. اما این موضوع نباید باعث آشفته شدن موها شود. یکی از بزگترین قوانین خاندان سلطنتی در زمینه آرایش آن است که موها همیشه باید مرتب به نظر برسند. حتی زمانی که در بالای سر جمع شده باشند.

 

 1. لاک ناخن باید طبیعی باشد یا اصلا استفاده نشود

یکی از مهمترین دغدغه های ملکه لاک ناخن با رنگ جیغ است. مگان مارکل نظیر سایر زنان خاندان سلطنتی باید با مانیکورهای جذاب خداحافظی کرده و ظاهر ناخن خود را به رنگ طبیعی خود کند.

 

 1. لاک ناخن صورتی استثنائا مشکلی ندارد

مادامی که لاک ناخن صورتی بیش از حد جیغ نباشد، استفاده از آن مانعی ندارد. صورتی کم رنگ،رنگ ناخن مورد علاقه ملکه بوده و در تعدادی از موارد توسط زنان خاندان سلطنتی استفاده شده است.

 

 1. ناخن ها باید ظاهری آراسته داشته باشند

علاوه بر رنگ، قوانین سفت و سختی در مورد ظاهر ناخن نیز وجود دارد. ناخن ها باید کوتاه باشند و ظاهری آراسته داشته باشند. هیچ زنی در خاندان سلطنتی جرات ندارد که با ناخن شکسته شده، یا بلند از کاخ کنسینگتون خارج شود.

 

 1. اعتدال یک ارزش محسوب می شود

اعتدال در آرایش هم مانند سایر قوانین خاندان سلطنتی اهمیت دارد و غیر قابل مذاکره است. زنان در خاندان سلطنتی باید باهوش (کلمه ای که خاندان سلطنتی بجای شیک و مد استفاده می کنند.)، آراسته و با زیبایی و برازندگی طبیعی به نظر برسند.

حداقل، این موضوع باعث خواهد شد که در آینده به خاطر آرایش خجالت آور خود در گذشته تاسف نخورند.

 

 1. مشخص نشدن شکاف سینه

مشخص نبودن شکاف سینه دیگر قانون خاندان سلطنتی انگلستان است. شاهزاده دیانا گاه گداری زیر گردن خود را به نمایش می گذاشت. او برای پوشاندن شکاف سینه خود در هنگام پیاده شدن از ماشین از کیف دستی استفاده می کرد.

 

 1. استفاده از کلاه در رویدادهای رسمی که در طول روز برگذار می شوند، ضروری است.

در زمان حضور در رویدادها در طول روز، استفاده کلاه برای زنان خاندان سلطنتی واجب است.

 

 1. هنگام سفر باید یک دست لباس تمام مشکی با خود ببرند

قواعد زیادی برای استفاده از لباس در خاندان سلطنتی وجود دارد. مثلا در سفرها باید یک دست لباس سیاه با خود به همراه برد. این قانون برای تضمین این نکته وضع شده است که اعضای خاندان سلطنتی در صورت فوت در مکانی دور از کشورشان، لباس های مناسب به تن داشته باشند.

 

 1. گذاشتن تاج پادشاهی تنها بعد از ساعت ۶ عصر مجاز است

مگان مارکل پس از ازدواج می تواند از تاج پادشاهی استفاده کند. تنها زنان متاهل در خاندان سلطنتی می توانند این تاج را روی سرشان بگذارند. آنها در زمان استفاده از این تاج باید آن را در وسط سر و در زاویه ۴۵ درجه قرار دهند.

قانون عجیب دیگر خاندان سلطنتی آن است که وقتی در یک رویداد به ساعت ۶ عصر می رسند، باید کلاه خود را برداشته و تاج را بر سر بگذارد.

 

این متن توسط تحریریه فارمافوری با استفاده از منابع متعدد تهیه و تالیف شده است. بازنشر آن تنها با ذکر منبع مجاز است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *