پوست و زیبایی

چه رنگ لاکی انتخاب کنم؟ سراغ این هفت رنگ نروید!

چه رنگ لاکی انتخاب کنم؟

چه رنگ لاکی انتخاب کنم؟ خب، پاسخ به این سوال به عوامل زیادی بستگی دارد. سن، فصل، آب و هوا، مناسبت ها و… در این متن کوتاه میخواهیم به انتخاب رنگ لاک، با توجه به سن بپردازیم. بعضی رنگها، دست را پیرتر از آنچه که هست نشان میدهند. بنابراین از یک سنی بعد به هیچ عنوان نباید سراغ این رنگها رفت.

چه رنگ لاکی انتخاب نکنم؟

اختصاصی از فارمافوری: دست از اولین اعضایی در بدن است که بر روی پوستش چروک می افتد و سالخوردگی را نشان می دهد. بنابراین انتخاب رنگ لاک ممکن است به معنای تفاوت بین جوانی و پیری باشد. با وجود نقاط تیره، چین و چروک و رگ های آبی دست که با سالخوردگی بیشتر و بیشتر هم می شوند، رنگ های معینی وجود دارند که جلب توجه کرده و حواس بقیه را از علائم سالخوردگی دست ها پرت می کنند.

آیا می خواهید بدانید که کدام رنگ لاک ها دستان شما را پیرتر نشان می دهند؟ ما به هفت رنگی اشاره می کنیم که از یک سنی به بعد اصلا نباید به سراغ آنها بروید.

 

  1. آبی

با افزایش سن، رگ های آبی دستان ما بیشتر و بیشتر برجسته می شوند. متاسفانه، سایه آبی کم رنگ توجهات را به سمت این رگ ها جلب می کند. برای جلوگیری از جلب توجه علائم سالخوردگی، به سراغ رنگ لاک آبی نروید.

 

  1. جگری

نقاط تیره، علامت دیگری هستند که نشان دهنده ی سالخوردگی می باشند. اگر می خواهید حواس دیگران به نقاط تیره دست شما جلب نشود، از رنگ های تیره اجتناب کنید. لاک های تیره، به دلیل اینکه تن عمیق دارد، می توانند بر نقاط تیره دست شما تاکید کنند و آنها را برجسته تر سازند.

 

  1. زرد گچی

استفاده از لاک طیف زرد را اصلا توصیه نمی کنیم. با گذشت زمان، رنگ دستان به سمت رنگ زرد رفته و لاک های زرد رنگ باعث بدتر شدن شرایط می شوند. اگر می خواهید از مانیکور با رنگ مرکبات استفاده کنید، توصیه می کنیم که در عوض به سراغ رنگ نارنجی یا صورتی روشن بروید.

 

  1. رنگ پوست

سایه های رنگ پوست انگشتان را درازتر نشان می دهند. اما باعث جلب توجه دست می شوند. اگر می خواهید که حواس دیگران از علائم سالخوردگی دستان شما پرت شود، باید به طور کلی از لاک هایی با سایه رنگ پوست صرف نظر کنید. در عوض می توان به سراغ رنگ های روشن تر و جوان تر رفت که تمرکز را به جای خود انگشتان بر ناخن ها جلب می کند.

 

  1. قرمز با پایه آبی

فکر می کنید برای استفاده از لاک قرمز بیش از حد پیر شده اید؟ مجددا فکر کنید! لاک های قرمز در واقع ضد سالخوردگی هستند و طراوت جوانی را برای دستان شما به ارمغان می آورند. اما لاک های قرمز با پایه آبی، ممنوع هستند. لاک های قرمز با پایه آبی نظیر لاک های آبی روشن و دیگر رنگ های سرد باعث جلب توجه به رگ های دستان شما می شوند. بنابراین ظاهر پیری به دستان شما می دهند. می توان به جای این لاک از سایه های قرمز گرمتر و روشن تر  استفاده کرد.

 

  1. صورتی مرجانی

صورتی مرجانی هم جزو رنگ هایی است که باید از آن پرهیز شود. در نگاه اول، لاک صورتی مرجانی روشن و با طراوت به نظر می رسد. اما پس از استفاده از آن روی ناخن ها، باعث ظاهر تیره و بی روح دستان شده که اصلا دستان شما را جوانتر نشان نمی دهد.

 

  1. خاکستری

لاک خاکستری در کنار سایه های آبی و تیره جزو مواردی است که دستان شما را از آنچه که هست پیرتر نشان می دهد. این موضوع به دلیل پایه آبی رنگ خاکستری و جلب توجه به سمت رگ های آبی و ارغوانی دستان شما می باشد.

 

این متن توسط تحریریه فارمافوری با استفاده از منابع متعدد تهیه و تالیف تهیه شده است. بازنشر آن تنها با ذکر منبع مجاز است.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *