خانواده سالم

چگونه همسرتان را دوباره عاشق خودتان کنید

چگونه همسرمان را دوباره عاشق خود کنیم

ختصاصی فارمافوری: حتی اگر شما و همسر خود هنوز هم علاقه ی زیادی به یکدیگر داشته باشید، روش هایی وجود دارند که می توانید بیش از پیش عاشق یکدیگر شوید. لحظات خاص نظیر رفتن به مکان های سابق و یا مشاهده ی عکسهای قدیمی، به شما یادآوری می کنند که در زمان اولین ملاقات، چه احساسی در مورد همسر خود داشته اید. قبل از اینکه حس کنید که از جو ماه عسل خارج شده اید، می توانید آن لحظات و احساسات را مجددا احیا کنید. پیدا کردن روش هایی برای افزایش علاقه و عشق همسرتان به خودتان، به دوام رابطه ی شما کمک می کند. بنابراین اگر می خواهید رابطه تان مجددا احیا شود و عمری دو چندان پیدا کند، باید بدانید که چگونه همسرتان را دوباره عاشق خودتان کنید:

 

چگونه همسرتان را دوباره عاشق کنید: ده روش برای داغ کردن رابطه

 

  1. به همراه یکدیگر به مسافرت بروید

زوج ها تا یک ماه پس از مسافرتشان احساس خوبی به همراه خود دارند. تجربه کردن تجارب جدید با یکدیگر و بودن در یک وضعیت متفاوت باعث می شود تا زوجین احساس نزدیکی به یکدیگر داشته باشند. حتی پس از بازگشت به خانه نیز آن احساس دوام خواهد داشت. برای مسافرت در تعطیلات برنامه ریزی کنید. یا حتی اگر هم شده آخر هفته به یک مکان اطراف شهر بروید.

 

  1. یک سرگرمی دو نفره پیدا کنید

کارهای مختلف نظیر آشپزی، دو و یا هر چیزی که شما دو نفر به آن علاقمند هستید را امتحان کنید. انسان هیچ وقت از آینده و تجربیات آن اطلاعی ندارد.

 

  1. کارهای جذاب و جدید را در اتاق خواب امتحان کنید

از ایجاد تغییر در عادات اتاق خواب و رفتن به سراغ کارهای کاملا جدید نترسید. هنوز هم می توانید کارهای همیشگی و معمول خود را انجام دهید. اما مطمئن شوید که کارهای مهیج و تازه را هم تجربه میکنید. تجربه کردن کارهای جدید در اتاق خواب، به همراه همسرتان قطعا جذاب خواهد بود. و خاطرات زیبایی را برای شما می سازند.

 

  1. صحبت کردن

آخرین باری که چند ساعت با همسرتان صحبت کردید کی بود؟ به بازار بروید و نوشیدنی بخرید. در مورد هرچیزی که به ذهنتان می آید با همسرتان صحبت کنید. این کار باعث می شود تا احساسات گذشته مجددا زنده شوند. به یاد می آورید که چقدر خوب است تا در مورد مسائل روزمره با همسرتان صحبت کنید.

 

  1. کاری را انجام دهید که قبلا عاشق انجام دادن آن بوده اید

آیا قبلا در سالن سینما و یا در مکان های مناسب شهری قرار ملاقات می گذاشتید؟ اگر دلتان برای آن روزها تنگ شده، می توانید دوباره آنها را از نو بسازید. بعضی از آن احساسات دوباره ظاهر شده و یادآوری آنها قطعا جالب خواهد بود. پس در مکان هایی که قبلا با هم قرار می گذاشتید، با هم قرار بگذارید

 

  1. فی البداهه عمل کنید

وقتی صحبت از صمیمیت به میان می آید، تنبلی نکنید. برای یکدیگر وقت بگذارید. همدیگر را سوپرایز کنید. هیچ وقت از دیوانه بازی برای یکدیگر دست نکشید. نگذارید این کارها تبدیل به خاطرات خوش گذشته شوند. می توان کمی دیرتر به مهمانی برسید ولی در عوض راه خود را کمی کج کنید و به صورت فی البداهه یک راه جدید و هیجان انگیز را انتخاب کنید. حتی کوچک ترین مهر و محبت کردن نیز، وقتی که غیر منتظره باشد، بسیار ارزشمند است. مثل یکهو و بی دلیل یک هدیه خریدن. یا به جایی رفتن.

 

  1. همیشه با یکدیگر قرار رسمی بگذارید

چگونه همسرتان را دوباره عاشق خود کنید؟ با گذاشتن یک قرار عاشقانه! مکان های عادی و معمولی را رها کرده و به سراغ مکان های درست حسابی بروید. پس از مدتی شما فراموش می کنید که چقدر همسر شما برای ملاقات ها خود را آماده می کرد. پس خاطرات روزهای گذشته را که طوری لباس می پوشیدید که همدیگر را تحت تاثیر قرار دهید، با هم مرور کنید. شاید حتی حس همان روزهای اول به شما دست دهد.

 

  1. همدیگر را سورپرایز کنید

نیازی به ولخرجی نیست. مقداری غذا و چند بازی دو نفره برای گذراندن یک بعد از ظهر آرامش بخش در پارک آماده کنید. یا در اتاق نشیمن چند شمع روشن کرده و اوقات خود را با یک بازی فکری سپری کنید. مهم نیست که دقیقا چه کاری انجام می دهید. همسر شما قطعا عاشق این کار خواهد بود. زیرا نشان دادن اهمیت رابطه از طرف اوست.

 

  1. کارهای مورد علاقه همسرتان را بررسی کنید

دفعه ی بعد که همسرتان برای رفتن به بسکتبال یا یوگا شما را ترک می کند، شما هم همراه او بروید. در کنار او بودن قطعا جذاب است. دانستن اینکه چه کارهایی آنها را هیجان زده می کند مفید است. همچنین آنها می فهمند که شما چقدر برای آنها اهمیت قائلید. حتی اگر شما شخصا به آن کار علاقه ای نداشته باشید.

 

  1. برنامه هایتان را دونفری تنظیم کنید

فهرستی از کارهای ممکن دو نفره در تعطیلات و یا پروژه های دو نفره را تنظیم کنید. این فهرست به شما نسبت به آینده دید بهتری میدهد.  شما با یکدیگر همکاری خواهید کرد. این همکاری و اینکه قرار است دو نفری با هم یک کاری را انجام دهید شما را برای رسیدن آینده و تعطیلات، هیجان زده می کند.

این متن توسط تحریریه فارمافوری با استفاده از منابع متعدد تهیه و تالیف شده است. بازنشر آن تنها با ذکر منبع مجاز است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *